ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРОЦЕДУР

Кожна домашня тварина вимагає догляду і належної уваги. Якщо ж ви утримуєте велику рогату худобу, тоді вам добре знайомий перелік всіх необхідних вимог по догляду за коровами, биками, телятами. Їх потрібно не тільки відгодовувати, але також піклуватися про здоров'я худоби. Більшість медичних процедур для ВРХ неможливо виконувати без спеціального обладнання. Тому в фермерському господарстві такі пристрої не будуть зайвими.

Компанія Агрі-Тех пропонує вам такий асортимент спеціального медичного обладнання для худоби:

- стенди для медичних процедур;

- комплекти для зважування;

- робочий стіл процедурної кабіни;

- фіксуюча пластина процедурної кабіни;

- кабіна для зважування овець та інше.

Коли потрібно зробити огляд рогатої худоби або провести різні медичні маніпуляції, дуже важливо зробити це оперативно і професійно. Без спеціального медичного обладнання досить важко виконати ці процедури на належному рівні.

Найбільш затребуваним пристроєм є ваги, адже вимірювання не дає точного результату. Таке обладнання, як кабіна для зважування з опорними балками і дисплеєм, покаже вам максимально точну вагу тварини, щодо якої ви можете бути впевнені на всі 100%. Користуватися такими вагами дуже зручно: балки мають гумові ніжки, що забезпечують надійне кріплення з підлогою, і можуть працювати з вагою до 3000 кг.

Компанія Агрі-Тех пропонує товар, який ви оціните достойно!

Придбати якісне обладнання для медичних процедур для худоби досить непросто. Адже такий товар ви не знайдете в звичайному магазині, а також не замовите його у ветаптеці. Але якщо пошукати відповідний магазин в інтернеті, можна знайти кілька пропозицій, ось тільки ціни там дещо кусаються.

На сайті компанії Агрі-Тех ви знайдете оптимальне співвідношення ціни і якості медичного обладнання для великої рогатої худоби. Провідні світові виробники, тривала гарантія, професійна консультація і зручна доставка в будь-який куточок країни – це ще не всі переваги нашого інтернет-магазину. Тут ви можете зробити покупку в будь-який зручний для вас час і замовити продукцію в необмеженій кількості. Адже можна купити обладнання для проведення медичних процедур відразу для декількох фермерських господарств.

З компанією Агрі-Тех ви отримаєте прийнятну ціну, відмінну якість і надійне медичне обладнання, яке зробить догляд за великою рогатою худобою рентабельним і професійним.

Агрі-Тех – довіряйте досвіду і професіоналізму!

ЯКІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРОЦЕДУР ДЛЯ ХУДОБИ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРОЦЕДУР

Знайдено товарів: 13.

Показати 1-12 з 13 товарів

Активні фільтри