Чистка ресторанного кухонного обладнання

Пропонуємо вам професійне чищення ресторанного кухонного обладнання, чистку гриля, плит, печей, витяжок та систем вентиляції. 

Від чистоти харчоблоку залежить здоров'я відвідувачів та кінцевих споживачів ресторанів, барів, кафе та харчових комбінатів. Ось чому такі заходи, як чищення від жиру, видалення нагару, сажи та дезінфекція повинні проводитись з суворою періодичністю. Вартість виконання таких робіт професійною клінінговою компанією буде набагато менша за штрафи і приписи про зупинку діяльності.

Наша компанія виконує весь комплекс заходів пов'язаних з прибиранням харчоблоків та професійного кухонного обладнання:

 

- чищення від жиру, нагару та сажі гриля, плит, печей, витяжок та систем вентиляції

- миття шафів та стелажів

- миття підлоги, стін та вікон

- чистка жалюзі та штор

- видалення мусору

- видалення запахів та дезінфекція харчоблоку і всього робочого обладнання

  

Особливості прибирання в гарячих цехах

 

Приміщення цього типу входять в категорію найскладніших для клінінгу. Стійкі жирові відкладення, різноманітний професійний інвентар та обладнання вимагають застосування широкого спектру миючих сумішей та професійних технічних засобів чищення. Крім того, треба також враховувати санітарні вимоги до приміщень в яких готується їжа. Хімічні засоби для миття харчоблоків повинні мати високий ступінь екологічності.

 

Професійне прибирання харчоблоків проводиться згори вниз і його можна поділити на декілька етапів:

- чищення стелі, систем освітлення, витяжки та вентиляції

- миття стін, вікон та кухонного обладнання гарячого цеху (плити, печі, гриль, духові шафи та інше)

- миття обладнання, що не приймає участі в гарячому виробничому процесі (холодильні камери, стелажі, обробні столи, тощо)

- чищення відкритих електродвигунів виробничого обладнання від пилу та жирових відкладень

- чищення підлоги та каналізаційних отворів та оброблення підлоги спеціальним розчином, що запобігає накопичуванню жирів та бруду на поверхні.

 

У нас ви зможете замовити як комплексні роботи, так і окремі види прибирання. Ми маємо багатий досвід з очищення професійного кухонного обладнання і виконаємо ваше замовлення швидко та якісно.

 

Ціна: Договірна

Вартість робіт залежатиме від обсягу і складності. Після вашого замовлення ми виїзжаємо на місце, проводимо оцінку, домовляємось з вами про зручний для вас день та форму розрахунку і починаємо роботи. 

Важливо! Якщо ви не хочете, або не маєте можливості на час проведення робіт зупиняти робочі процеси, для вашої зручності ми готові запропонувати вам послугу виконання робіт в нічний час. 

Чистка ресторанного кухонного обладнання

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку