Ласкаво просимо в інтернет-магазин Agri-Tech!

У нас ви знайдете величезний вибір високоякісної шведської сільськогосподарської техніки і супутнього обладнання за найкращими цінами. Ви завжди зможете отримати швидку консультацію, ввічливе і якісне обслуговування і гарантоване задоволення від покупки!

НАПРЯМКИ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ:

- Сільськогосподарська техніка (тракторні причепи, причепи для солом'яних куль, причепи для перевезення зерна та силосу, загони і годівнички для худоби)

- Вантажопідйомне обладнання (вили для маніпуляторів, ухвати і кронштейни для переміщення солом'яних куль і тюків)

- Швидкоз'ємні адаптери для будівельної, сільськогосподарської та прибиральної техніки

- Побутові і професійні дровоколи і аксесуари до них

- Клінінгові послуги (Комплексне прибирання приміщень, миття фасадів, вікон та вітрин, покіс газонної трави, чистка ресторанного кухонного обладнання)

Ми прагнемо до того, щоб співпраця з Agri-Tech була вигідною і приємною для вас, адже задоволений клієнт - найкраща реклама для нас!

НАШІ ОСНОВНІ ЦІННОСТІ:

- Професіоналізм і пунктуальність - ми цінуємо ваш час і увагу, тому постійно вдосконалюємо робочі процеси на всіх етапах вашого обслуговування.

- Відповідальність - ми відповідально ставимся до обслуговування клієнтів і намагаємось враховувати всі побажання.

- Чесність і взаємоповага - є основою відносин з клієнтами, партнерами і всередині колективу.

Ми називаємо себе професіоналами і щодня підтверджуэмо свій статус. Ми цінуємо свою репутацію, як і довіру наших клієнтів. Саме це є запорукою якості нашої роботи і послуг.